Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Dane kontaktowe
Biuro Hydroexpress

ul. Zemborzycka 57A
20-445 Lublin
GPS: 51.2086,22.5671

pon-pt 8:00-16:00
biuro@hydroexpress.pl

+48 81 740 82 09
Dyrektor Handlowy

Waldemar Kwiatkowski
w.kwiatkowski@hydroexpress.pl

+48 664 915 411
Marketing 

Dariusz Turyła
marketing@hydroexpress.pl

+48 81 740 82 09
wew. 11
Formularz kontaktowy

Kontakt z doradcami
1
Rafał Kostrzewa
r.kostrzewa@hydroexpress.pl
+48 785 578 868
2
Grzegorz Głowała
g.glowala@hydroexpress.pl
+48 608 069 732
3
Mariusz Szostek
m.szostek@hydroexpress.pl
+48 696 141 449
4
Marcin Zubik
m.zubik@hydroexpress.pl
+48 600 950 195
5
Andrzej Psuj
a.psuj@hydroexpress.pl
+48 786 840 377
6
Marcin Gębala
m.gebala@hydroexpress.pl
+48 660 002 159
7
Robert Bańbuła
r.banbula@hydroexpress.pl
+48 501 931 114
8
Tomasz Kwiecień
t.kwiecien@hydroexpress.pl
+48 501 930 996