Oferty pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Region: śląskie, świętokrzyskie

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja budżetu sprzedaży poprzez aktywną współpracę z klientami, właściwą obsługę klientów oraz dynamiczny rozwój rynku.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży sanitarno-hydraulicznej jako przedstawiciel handlowy,
  • wysokie kompetencje negocjacyjne i handlowe,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem (dystrybutorami, wykonawcami),
  • samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie oraz odpowiedzialność,
  • wytrwałość w dążeniu do celu,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność obsługi programu MS Excel,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stałą miesięczną pensję i wysoką prowizję,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet),
  • szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@hydroexpress.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Kogo szukamy?

Dane kontaktowe
Biuro Hydroexpress

Firlejowska 17A
21-008 Dąbrowica
GPS: 51.2086,22.5671

pon-pt 8:00-16:00
biuro@hydroexpress.pl

+48 81 740 82 09
Dyrektor Handlowy

Waldemar Kwiatkowski
w.kwiatkowski@hydroexpress.pl

+48 664 915 411
Marketing