O nas

Jesteśmy upoważnionym przedstawicielem producenta kształtek żeliwnych Tupy, bezpośrednim importerem Válvulas Arco, Jimten oraz Industrial Iberica Disflex, a także reprezentantem Inyectometal i Flexitub. Dzięki doskonałej znajomości procesu produkcyjnego, proponujemy korzystne rozwiązania technologiczne i atrakcyjne warunki handlowe.

MARKI NA WYŁĄCZNOŚĆ
Napisz do nas
Małgorzata Stalińska
kierownik biura
+48 81 740 82 09
Aneta Wiechnik
specjalista ds. dystrybucji
+48 81 740 82 09
Dane kontaktowe
Biuro Hydroexpress

Dąbrowica 137
21-008 Dąbrowica
GPS: 51.2086,22.5671

pon-pt 8:00-16:00
biuro@hydroexpress.pl

+48 81 740 82 09
Dyrektor Handlowy

Waldemar Kwiatkowski
w.kwiatkowski@hydroexpress.pl

+48 664 915 411
Marketing 
+48 81 740 82 09
Formularz kontaktowy

Kontakt z doradcami
1
Paweł Przychodzki
p.przychodzki@hydroexpress.pl
+48 785 578 868
2
Grzegorz Głowala
g.glowala@hydroexpress.pl
+48 608 069 732
3
Mariusz Szostek
m.szostek@hydroexpress.pl
+48 696 141 449
4
Marcin Zubik
m.zubik@hydroexpress.pl
+48 600 950 195
5
Marcin Gębala
m.gebala@hydroexpress.pl
+48 660 002 159
6
Agnieszka Portka-Dziuba
a.portka-dziuba@hydroexpress.pl
+48 507 411 409