Współpraca

Sieć sprzedaży HYDROEXPRESS obejmuje aktualnie tereny Polski wschodniej i południowo-wschodniej. Dzięki współpracy z najbardziej doświadczonymi w branży przedstawicielami, gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz błyskawiczną reakcję na potrzeby Klientów.

Nawiązujemy międzynarodowe kontakty handlowe z producentami wysokiej klasy artykułów hydraulicznych i sanitarnych. W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów, poznajemy szczegóły procesów produkcyjnych, a dzięki temu proponujemy Klientom korzystne rozwiązania technologiczne.

NASI DOSTAWCY

Szeroka, różnorodna oferta, ekspresowa wysyłka zamówionych towarów, wysoka jakość produktów potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami, profesjonalne doradztwo handlowe – to główne atuty wyróżniające Hydroexpress.

Czytaj więcej

Hydroexpress oferuje stabilną współpracę, opartą na dbałości o zadowolenie klientów i dostawców oraz wzajemne zaufanie. Wspólnie z Państwem, już od 10 lat odnosimy coraz większe sukcesy.

Czytaj więcej

Pracownicy firmy doceniają Hydroexpress za stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę pracy wśród znakomitych specjalistów z branży.

Czytaj więcej