Aktualności

Hydroexpress dołącza do programu „Kapitalna Firma” 2023!

Z radością informujemy, że Hydroexpress dołączył do prestiżowego grona Kapitalnych Firm – innowacyjnego programu dla przedsiębiorców, którzy wierzą, że najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie!

Jako Kapitalna Firma, pokazujemy, że znamy wartość naszego zespołu. Wierzymy, że zadowoleni, kreatywni pracownicy są na wagę złota. Nasza misja to budowanie pozytywnego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy, który ceni rozwój i ochronę pracowników, oraz stosuje nowoczesne metody zarządzania ludźmi.

W Hydroexpress mamy świadomość, że postrzeganie naszej firmy na rynku zależy od tego, co dzieje się w naszych strukturach. Dlatego stawiamy na dobrą opinię pracowników, co przekłada się na wzrost zaufania i pozytywny wizerunek wśród naszych klientów.

Uczestnictwo w programie Kapitalna Firma to potwierdzenie naszego zaangażowania w tworzenie atrakcyjnych warunków pracy, promowanie przyjaznej atmosfery, dbanie o rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji oraz stosowanie innowacyjnych metod rekrutacji.

Jesteśmy dumni, że możemy pokazać nasze zobowiązanie do wartości kapitału ludzkiego, poprzez naszą współpracę z programem Kapitalna Firma.